"Cuba Libre" na II Festiwalu Solidarności


W ramach II Festiwalu Solidarności, podczas Dni Wolnej Kuby odbył się premierowy pokaz filmu dokumentalnego "Cuba Libre" w reżyserii Andrzeja Słodkowskiego, w którym reżyser próbuje sportretować Kubę - miejsce na ziemi, gdzie za chwilę może odmienić się wszystko - informuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Formacja Vampire Weekend opublikowała kolejną piosenkę z planowego na 12 stycznia albumu "Contra". Poznaliśmy okładkę płyty "Prąd stały / Prąd zmienny" grupy Lao Che. Grafikę przygotował Krzysztof Ostrowski, znany także jako lider Cool Kids Of Death. Poznaliśmy nowy skład Decapitated. Deathmetalowa grupa rodem z Krosna wznawia działania koncertowe.22 maja na warszawskim Torwarze wystąpi zespół The Prodigy. Matt Damon zdradził, że kolejny film z serii obrazów o Jasonie Bournie będzie prequelem z nowym aktorem w tytułowej roli. Brytyjski nastolatek został aresztowany w związku z groźbą gwałtu pod adresem wokalistki Cheryl Cole.

Kultowy brytyjski artysta Ian Brown ponownie w Polsce! Wokalista wystąpi 16 lutego 2010 roku na jedynym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

Najbliższa przyjaciółka słynnego kuriera Jana Karskiego, Kaya Mirecka-Ploss skrytykowała - jako daleką od faktów - głośną książkę Yannicka Haenela o tej postaci. Powiedziała o tym w wywiadzie dla czwartkowego wydania dziennika "Le Figaro". Kolejny interesująca wypowiedź autorstwa kalifornijskiego rapera Snoop Dogga.

Stephen Merchant i J.B. Smoove dołączą do obsady komedii "Hall Pass". "Mad Max: Fury Road", kolejna kontynuacja kultowego "Mad Maxa", zostanie zrealizowana w trójwymiarze. Zobacz, jak powstawała debiutancka płyta LOV "Minus szum", która ukaże się 11 września nakładem QL Music.Filmowy "seans wspomnień" poświęcony Zbigniewowi Cybulskiemu odbędzie się w piątek, 8 stycznia, w Katowicach, mieście, z którym związany był artysta i jego rodzina. Spotkanie zaplanowano w 43. rocznicę tragicznej śmierci jednego z najpopularniejszych aktorów w powojennej historii polskiej kinematografii. Na dworze mróz, śnieg i plucha, tymczasem w niedzielę (24 stycznia) w Poznaniu zagoszczą gorące rytmy z Afryki - w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza wystąpi zdobywczyni nagrody Grammy, pochodząca z Beninu wokalistka Angelique Kidjo. Kathleen Kennedy i Frank Marshall zajmą się produkcją komedii "Fathers And Guns".

Kolejne filmy w 3D


Filmy "The Green Lantern" i "Sucker Punch" wejdą na ekrany w wersjach trójwymiarowych.

Twilite szykuje dla swoich słuchaczy niespodziankę


Jeden z najbardziej ulubionych przez fanów akustycznych brzmień duet gitarowy Twilite szykuje dla swoich słuchaczy niespodziankę.

"Taniec z gwiazdami": "ostro i nieprzyzwoicie" i bez Grażyny Wolszczak


Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" upłynął pod znakiem tańców w stylu american smooth oraz salsy. Na parkiecie nie brakowało namiętności. Tradycyjnie, z ust jurorów padało wiele pochwał i krytyki. Z programu odpadła Grażyna Wolszczak, choć jej występ spodobał się jurorom. Po raz kolejny przychylność widzów zdobyły Anna Mucha i Natasza Urbańska.

The Complainer & The Complainers w Krakowie


Grupa The Complainer & The Complainers po marcowej sesji nagraniowej w Miami i koncertowach w Meksyku koncertuje w Polsce. Najbliższy występ zespołu odbędzie się 29 kwietnia w krakowskim klubie Forty Kleparz.

Jane Birkin zagra dla Haiti w Warszawie


Słynna francuska aktorka i piosenkarka Jane Birkin wystąpi w poniedziałek w Warszawie na koncercie "Chopin inspiruje Gainsbourga" w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

nasze gabinet organizuje głównie szkoły i wycieczki na rzecz dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne i gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego nasze sekretariat organizuje zioło szkoły także wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na cznego. układ zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat

zielone szkolne Warszawa

cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne także holender szkoły na każdą kapitał także w środku dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego. wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na ułożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawa szkoły na każdą kasa także wewnątrz dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego.